Přesný čas: 25. 09. 2017, 02.46 Vítej! (PřihlásitZaregistrovat)

Kdy a jak hodně jíst
Vasary Offline
Bažant
*
Připojen(a): 05. 01. 2016
Hodnocení: 0
Příspěvek: #1

Zdravím,
potřeboval bych poradit kdy a jak hodně jíst. Vstávám ve 4:30, odjíždím z domu v 5:00 a od 6:00 do 14:00 makám. Teď mi ještě přibudou fotbalové tréninky od 19:00 buď do 20:00, nebo do 20:30. No a chodím spát do 21:00, jinak bych to ráno nedával.

Teď jím:
4:45 - Snídaně
6:00 - Malá sváča, protože moc nesnídám
Mezi 8:30 a 10:00 - Sváča
11:30 - Oběd
Mezi 15:00 a 16:30 - Odpolední sváča
Do 18:00 - Večeře

Teď mi právě přibude ten fotbal a já vůbec nevim, jak to budu stíhat, proto bych se chtěl zeptat, jestli byste mohli poradit, kdy a kolik jíst.

Díky moc,
Vasary

EDIT: Zapomněl jsem se zeptat proč TPW WHEY PROTEIN 80 500G – bílá čokoláda/jahoda stojí 303Kč ale když to rozkliknu, cena je 349Kč
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11. 07. 2016 18.24 od Vasary.)
11. 07. 2016 17.58
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 16
Příspěvek: #2

Ahoj,
myslím, že v rámci možností to máš rozložené celkem dobře. Možná ta večeře ještě bude potřeba posunout, abys nejedl hodinu před tréninkem. Po tréninku by se pak hodila nějaká další menší svačina (nějaký tvaroh před spaním?).

Nejvíc jíst určitě při obědě a třeba odpolední svačina by mohla být větší. Těžko se to množství ale posuzuje, doporučil bych alespoň nějakou dobu používat Kalorické tabulky a podle výsledků upravovat množství a složení potravy.

K tomu proteinu: Díky za informaci! Podíváme se na to a opravíme to (nejspíš tam bude nějaký problém s DPH). Eshop ještě nemáme úplně vychytaný, takže tam takových chyb bude více. Omlouváme se za nejasnosti.

Time to shine. Time to work out!
13. 07. 2016 10.31
Reagovat
Vasary Offline
Bažant
*
Připojen(a): 05. 01. 2016
Hodnocení: 0
Příspěvek: #3

Díky moc za odpověď,
s tou večeří máš pravdu, takhle jsem jí jedl, když jsem neměl tréninky (ty teď mám 2x týdně a do toho začínám běhat). Tzn. večeři musím jíst dřív. No s tím jídlem po tréninku nevim nevim, to jen přijdu domu, vysprchuju se a jsem rád, že můžu jít spát. A právě jsem někde četl, že jíst takhle před spaním není dobrý.

Takže jíst či nejíst něco po tréninku? Big-Grin

Díky moc,
Vasary

PS: S tím eshopem v pohodě, jen jsem na to koukal a chtěl jsem vás upozornit.
13. 07. 2016 15.44
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 16
Příspěvek: #4

Není zač smile. Aha, v tom případě už to jídlo po tréninku vážně nebude moc dobré řešení. Možná jenom nějaký gainer/protein (záleží, jestli Ti budou chybět spíš sacharidy nebo bílkoviny) po tom tréninku, jestli máš.

Jasně, ještě jednou díky za upozornění. smile

Time to shine. Time to work out!
16. 07. 2016 23.00
Reagovat

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Podrobnosti

Do vašeho počítače mohou být během používání tohoto webu dočasně uloženy soubory cookie. Pomáhají nám analyzovat návštěvnost, zobrazovat personalizované reklamy, nebo vám usnadnit používání některých služeb webu. Cookies jsou používány výhradně za účelem zkvalitňování služeb a nejsou nijak nebezpečné. Účelem této zprávy je splnění povinnosti informovat Vás, že cookies jsou nezbytnou součástí tohoto webu a jeho používáním s tím souhlasíte. Po stisknutí tlačítka „rozumím“ Vás následující rok tato zpráva nebude znovu obtěžovat.

Zavřít