Přesný čas: 26. 06. 2017, 08.50 Vítej! (PřihlásitZaregistrovat)

Zvětšit objem v rukách
Fitnees Offline
Bažant
*
Připojen(a): 18. 04. 2017
Hodnocení: 0
Příspěvek: #1

Dobrý den prosim vás potřeboval bych poradit jak mam zvětšit objem v rukách ?

Neberu proteiny, BCAA nic takového ale proteiny už plánuju.
Jsem bohužel EKTOMORF
Předem děkuju moc
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01. 06. 2017 21.18 od Fitnees.)
28. 05. 2017 20.48
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 15
Příspěvek: #2

Ahoj, omlouvám se, že odpovídám až tak pozdě, Nevšiml jsem si příspěvku.

Když jsi ektomorf, tak to bude hlavně o té stravě. Takže základ dostatek bílkovin (protein určitě pomůže), ale i dostatek sacharidů a tuků, prostě s jídlem nešetřit.

S cviky se moc vymýšlet nedá, zkrátka bicepsové zdvihy na různé způsoby, a to ideálně ve 3-4 sériích po 8-12 opakováních (klasické rozložení na objem).

Time to shine. Time to work out!
10. 06. 2017 22.03
Reagovat
Fitnees Offline
Bažant
*
Příspěvek: #3

no protože moji kamarádi ví že chodim do posilky ( chodim už půl roku ), svaly už docela mám ale já mam fakt strašně hubenou ruku a oni se mi smějou z6 ( nemyslim ruku jako předloktí a zápěstí ale myslim tu část kde je biceps a triceps ) mam jí hrozně hubenou z6 . Takže žádné jiné rady nepomůžou jo ? z6

Zvedám v posilovně i víc než moji kámoši který maj tlustý ruce.
Stydím se
Podle mě co si všímám čim déle cvičim tak tim více se mi zmenšuje ruka. ( je to možný ? )
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11. 06. 2017 19.44 od Fitnees.)
11. 06. 2017 19.33
Reagovat
CoCo1981 Offline
Nový člen
Připojen(a): 15. 06. 2017
Příspěvek: #4

Ahoj
Kolikrát ten biceps týdne cvičíš ?
Jestli zdvyháš víc jak kámoši může jít o špatnou techniku záměr se na přesnost cviku než váhu.
Druhá věc, možná ho cvičíš moc, na biceps potřebuješ alespoň 48h pauzy, pak je strava a metody pozor při špatné kombinaci nebo nedostatku energie, si muže tělo brtát ze svalové hmoty, kde i za 1mesíc nanabydes ani 1Cm z7
15. 06. 2017 01.38
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 15
Příspěvek: #5

(15. 06. 2017 01.38 )CoCo1981 napsal(a):  Ahoj
Kolikrát ten biceps týdne cvičíš ?
Jestli zdvyháš víc jak kámoši může jít o špatnou techniku záměr se na přesnost cviku než váhu.
Druhá věc, možná ho cvičíš moc, na biceps potřebuješ alespoň 48h pauzy, pak je strava a metody pozor při špatné kombinaci nebo nedostatku energie, si muže tělo brtát ze svalové hmoty, kde i za 1mesíc nanabydes ani 1Cm z7
Souhlasím, díky za doplnění. Pokud by se Ti ruce zmenšovaly, tak bych to tipoval na ten nedostatek energie. Nicméně možná se Ti to jenom zdá, nezmenšuje se náhodou ruka jenom opticky k tělu? smile

Time to shine. Time to work out!
18. 06. 2017 10.22
Reagovat
Fitnees Offline
Bažant
*
Příspěvek: #6

No já nevim jak bych to tu řekl když mam ruce normálně při těle třeba když jdu a mam je spuštěný k zemi tak se mi zmáčknou do boků těla ( takže jsou velký ) ale když jí natáhnu tak se mi úplně zmenší z6

Já si promíchávám tréninky.
Ale do fitka chodim 4x týdně. Pondělí
Úterý
Středa
Pátek

Stravu dodržuju tak na půl. Proteiny neberu ( zatim )
Já ale fakt svaly mám velký na svůj věk když zatnu ale prostě mam ty ruce hubený z6 ale svaly fakt na nich mam velký docela.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19. 06. 2017 21.27 od Fitnees.)
19. 06. 2017 21.20
Reagovat

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Podrobnosti

Do vašeho počítače mohou být během používání tohoto webu dočasně uloženy soubory cookie. Pomáhají nám analyzovat návštěvnost, zobrazovat personalizované reklamy, nebo vám usnadnit používání některých služeb webu. Cookies jsou používány výhradně za účelem zkvalitňování služeb a nejsou nijak nebezpečné. Účelem této zprávy je splnění povinnosti informovat Vás, že cookies jsou nezbytnou součástí tohoto webu a jeho používáním s tím souhlasíte. Po stisknutí tlačítka „rozumím“ Vás následující rok tato zpráva nebude znovu obtěžovat.

Zavřít