Přesný čas: 26. 06. 2017, 08.50 Vítej! (PřihlásitZaregistrovat)

Dotaz k cvičení
Karel Lomny Offline
Bažant
*
Připojen(a): 22. 03. 2017
Hodnocení: 0
Příspěvek: #1

Ahoj, mám pár otázek, které by mě zajímaly , předem díky za rady/názory.

1.) Když nepočítám základní cviky (velkou trojku) které jedu silově, tak jedu všechny cviky pyramidou (4 série, začínám na lehčí, postupně přidávám váhy a ubírám opakování). Příjde mi to ale takové divné, ty první série jsou na mně celkem lehké a ty poslední zase moc hard, tak by mě zajímalo, jestli můžu dávat né pyramidu, ale nějakou těžší váhu, kterou pojedu třeba 8x všechny ty 4 série, zda je to taky možnost nebo blbost.

2.) Cvičím 3x týdně a všude jedou lidi bicepsy jak draví. Já jedu biceps 1x týdně jedním cvikem . Chci se zeptat, zda ten biceps 1x týdně stačí , když cvičím jenom 3x týdně a nebude lepší přidat a cvičit ho 2x týdně ? Je sice pravda že mám i shyby a další cviky kde se dost zapojuje, ale přece jen je to nepřímo , co myslíte ?

Díky
13. 06. 2017 18.59
Reagovat

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Podrobnosti

Do vašeho počítače mohou být během používání tohoto webu dočasně uloženy soubory cookie. Pomáhají nám analyzovat návštěvnost, zobrazovat personalizované reklamy, nebo vám usnadnit používání některých služeb webu. Cookies jsou používány výhradně za účelem zkvalitňování služeb a nejsou nijak nebezpečné. Účelem této zprávy je splnění povinnosti informovat Vás, že cookies jsou nezbytnou součástí tohoto webu a jeho používáním s tím souhlasíte. Po stisknutí tlačítka „rozumím“ Vás následující rok tato zpráva nebude znovu obtěžovat.

Zavřít