Přesný čas: 22. 10. 2017, 14.06 Vítej! (PřihlásitZaregistrovat)

Figu Activ Protein
Vasary Offline
Bažant
*
Připojen(a): 05. 01. 2016
Hodnocení: 0
Příspěvek: #1

Zdravím,
před měsícem jsem začal posilovat a přemejšlím, že si koupim nějaké proteiny. Od kamaráda můžu levně sehnat tento protein, a tak bych se chtěl zeptat, jestli si ho od něj mám koupit, nebo si mám koupit nějaký jiný. V proteinech se vůbec nevyznám, takže asi tak.

Díky za odpověď,
Vasary

http://www.interierhome.cz/doplnky-strav...ovy-napoj/
05. 01. 2016 19.56
Reagovat
Vasary Offline
Bažant
*
Příspěvek: #2

Up Up.
10. 01. 2016 17.03
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 16
Příspěvek: #3

Ahoj,

s tímto proteinem jsem se setkal a moc mi nechutnal (možná jsem měl ale jinou příchuť, nevím). Na druhou stranu myslím, že tento protein často lidem na doplnění bílkovin doporučují lékaři, takže o kvalitu bych se nebál. Protein je ale drahý - jiné kvalitní proteiny se dají sehnat i za násobně nižší cenu (1 kg proteinu např. běžně za cenu 600 Kč). Snad to pomůže při rozhodování. smile

Time to shine. Time to work out!
10. 01. 2016 19.57
Reagovat
Vasary Offline
Bažant
*
Příspěvek: #4

Díky moc. smile
11. 01. 2016 21.46
Reagovat

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Podrobnosti

Do vašeho počítače mohou být během používání tohoto webu dočasně uloženy soubory cookie. Pomáhají nám analyzovat návštěvnost, zobrazovat personalizované reklamy, nebo vám usnadnit používání některých služeb webu. Cookies jsou používány výhradně za účelem zkvalitňování služeb a nejsou nijak nebezpečné. Účelem této zprávy je splnění povinnosti informovat Vás, že cookies jsou nezbytnou součástí tohoto webu a jeho používáním s tím souhlasíte. Po stisknutí tlačítka „rozumím“ Vás následující rok tato zpráva nebude znovu obtěžovat.

Zavřít