Přesný čas: 29. 05. 2017, 07.35 Vítej! (PřihlásitZaregistrovat)

Návrhy na vylepšení
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 15
Příspěvek: #1

Máte nápad, co bychom mohli vylepšit? Chybí vám u nás něco? Rádi se inspirujeme. smile

Time to shine. Time to work out!
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26. 11. 2014 19.10 od Honza.)
04. 09. 2014 14.58
Reagovat
peterbohm Offline
Nový člen
Připojen(a): 26. 12. 2016
Hodnocení: 0
Příspěvek: #2

Dobrý den
Vaše stránka se mi líbí a rád bych podle ní začal cvičit. Je možné přidat také cviky na lýtkové svaly ?
27. 12. 2016 20.39
Reagovat
Honza Offline
Tým FitYOU.cz
Připojen(a): 31. 08. 2014
Hodnocení: 15
Příspěvek: #3

(27. 12. 2016 20.39 )peterbohm napsal(a):  Dobrý den
Vaše stránka se mi líbí a rád bych podle ní začal cvičit. Je možné přidat také cviky na lýtkové svaly ?

Ahoj, jsme rádi, že se Ti stránky líbí smile. Cviky na lýtkové svaly přidávat neplánujeme. Lýtkové svaly jsou totiž hodně o genetice a navíc se neustále zapojují při chůzi a je u nich tedy velmi těžké vyvolat růst. Víc jsem o tom psal v tomhle článku.

Pokud bys je i přes to chtěl posilovat, tak základní cviky přímo na lýtka jsou výpony vestoje nebo vsedě. Já bych doporučil spíše komplexnější cviky i na stehna a hýžďové svaly, jako jsou různé výskoky (my máme zpracovány například výskoky na bednu), anebo žabáky (ty máme v plánu zpracovat, ale není na nich nic náročného).

Time to shine. Time to work out!
27. 12. 2016 22.11
Reagovat
peterbohm Offline
Nový člen
Připojen(a): 26. 12. 2016
Hodnocení: 0
Příspěvek: #4

Děkuji
27. 12. 2016 22.29
Reagovat

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Podrobnosti

Do vašeho počítače mohou být během používání tohoto webu dočasně uloženy soubory cookie. Pomáhají nám analyzovat návštěvnost, zobrazovat personalizované reklamy, nebo vám usnadnit používání některých služeb webu. Cookies jsou používány výhradně za účelem zkvalitňování služeb a nejsou nijak nebezpečné. Účelem této zprávy je splnění povinnosti informovat Vás, že cookies jsou nezbytnou součástí tohoto webu a jeho používáním s tím souhlasíte. Po stisknutí tlačítka „rozumím“ Vás následující rok tato zpráva nebude znovu obtěžovat.

Zavřít