Strava při cvičení vlastni vahou

Všeobecná diskuse o stravě.
Kapitán
Nový člen

Strava při cvičení vlastni vahou

Příspěvek od Kapitán » čtv úno 22, 2018 5:55 pm

čau nevím si rady s množstvím jídla co sníst při cvičení vlastní vahou(max 10kg+ činka např. u dřepů, odpor. guma) je to opravdu tolik, kolik mi cca vychází? 170g bílkovin, 400g sacharidů, 67g tuků. Mám 175cm a 73 kg, rád bych pár kilo nabral a nevím jestli to není moc když cvičím "pouze" vlastní vahou a ne s činkama.
Co se jídla týče tak v tom mam možná zbytečný zmatek a přiznám se, že tolik jsem toho nesnědl snad nikdy. Dnes jsem si naklikal na kalorických tabulkách co bych asi tak mohl sníst a vyšlo mi to parádně na 101% výše uvedených parametrů, teď to jen dodržovat :)
Ale zdá se mi to stále moc, prostě nevím, jestli vlastní vahou zatížím tělo dostatečně na to, aby tu energii, co dle tabulek mám dodat zvládlo zpracovat dobře a ne jen další tuk :D
Práci mám jak kdy, někdy sedavou, někdy se nezastavim, cvičim 4x týdně cca tu hodinku.
Snad mě chápete a díky za odpověď

RE: Strava při cvičení vlastni vahou

Od: FitYOU.cz

FitYOU.cz

Honza
Tým FitYOU.cz

Re: Strava při cvičení vlastni vahou

Příspěvek od Honza » pát úno 23, 2018 10:05 am

Ahoj, myslím, že těch bílkovin je trochu moc - mělo by jich být cca 1-1,6 g na kg tělesné váhy, což by u Tebe znamenalo maximálně 115 g bílkovin na den. Dokážu si představit, že sníst 170 g bílkovin už není úplně sranda :D. Takto to ukazují kalorické tabulky? Co si vzpomínám když jsem je používal, tak tolik bílkovin neukazovaly, nemáš to třeba nějak špatně nastavené?

Jinak ale myslím, že by ty sacharidy a tuky mohly sedět, pokud chceš nabírat. Ono s vlastní váhou se můžeš často "utavit" mnohem víc, než s činkami :D, takže toho bych se nebál. Je sice pravda, že se nedá nabírat tolik jako s činkami, ale nabírat se dá. Takže bych zkusil upravit množství bílkovin a nějakou dobu to minimálně takto vyzkoušel. Pak uvidíš, jaké budeš mít výsledky a můžeš to případně upravit.

Suplementy-Fitness
Nový člen

Re: Strava při cvičení vlastni vahou

Příspěvek od Suplementy-Fitness » úte kvě 01, 2018 7:53 pm

Ahoj,

myslím, že to nemáš úplně dobře nastavený, kalorické tabulky nejsou dogma a každému funguje něco jiného. Nevím jaký jsi somototyp, zdravotní stav atd. Ale na svou váhu máš celkem hodně bílkovin jak už se tu píše, i těch sahrů je dost a tuku taky. Asi bych to upravil, změnil trénink a zkusil možná i pár doplňků stravy + přidal sem tam i fitko. Kdě můžeš mít jiný trénink a bude to pro Tebe i víc zajímavé, změna pro tělo.

Zkus se poptat, možná i zaplatit, lidí co tomu opravdu rozumí, pomůže Ti to rychleji dosáhnout svých cílů.

// Dle bodu č. 2 našich pravidel (Tolerujeme odkazy na konkurenční weby v případě, že prokazatelně pomáhají uživateli, jenž vznesl dotaz.) jsme odstranili vložený odkaz. Lukáš

Odpovědět