Kdy a jak hodně jíst

Rady a tipy související s jídelníčkem.
Vasary
Nováček

Kdy a jak hodně jíst

Příspěvek od Vasary » pon črc 11, 2016 5:58 pm

Zdravím,
potřeboval bych poradit kdy a jak hodně jíst. Vstávám ve 4:30, odjíždím z domu v 5:00 a od 6:00 do 14:00 makám. Teď mi ještě přibudou fotbalové tréninky od 19:00 buď do 20:00, nebo do 20:30. No a chodím spát do 21:00, jinak bych to ráno nedával.

Teď jím:
4:45 - Snídaně
6:00 - Malá sváča, protože moc nesnídám
Mezi 8:30 a 10:00 - Sváča
11:30 - Oběd
Mezi 15:00 a 16:30 - Odpolední sváča
Do 18:00 - Večeře

Teď mi právě přibude ten fotbal a já vůbec nevim, jak to budu stíhat, proto bych se chtěl zeptat, jestli byste mohli poradit, kdy a kolik jíst.

Díky moc,
Vasary

EDIT: Zapomněl jsem se zeptat proč TPW WHEY PROTEIN 80 500G – bílá čokoláda/jahoda stojí 303Kč ale když to rozkliknu, cena je 349Kč
Naposledy upravil(a) Vasary dne pon črc 11, 2016 6:24 pm, celkem upraveno 1 x.

RE: Kdy a jak hodně jíst

Od: FitYOU.cz

FitYOU.cz

Honza
Tým FitYOU.cz

Příspěvek od Honza » stř črc 13, 2016 10:31 am

Ahoj,
myslím, že v rámci možností to máš rozložené celkem dobře. Možná ta večeře ještě bude potřeba posunout, abys nejedl hodinu před tréninkem. Po tréninku by se pak hodila nějaká další menší svačina (nějaký tvaroh před spaním?).

Nejvíc jíst určitě při obědě a třeba odpolední svačina by mohla být větší. Těžko se to množství ale posuzuje, doporučil bych alespoň nějakou dobu používat Kalorické tabulky a podle výsledků upravovat množství a složení potravy.

K tomu proteinu: Díky za informaci! Podíváme se na to a opravíme to (nejspíš tam bude nějaký problém s DPH). Eshop ještě nemáme úplně vychytaný, takže tam takových chyb bude více. Omlouváme se za nejasnosti.
Time to shine. Time to work out!

Vasary
Nováček

Příspěvek od Vasary » stř črc 13, 2016 3:44 pm

Díky moc za odpověď,
s tou večeří máš pravdu, takhle jsem jí jedl, když jsem neměl tréninky (ty teď mám 2x týdně a do toho začínám běhat). Tzn. večeři musím jíst dřív. No s tím jídlem po tréninku nevim nevim, to jen přijdu domu, vysprchuju se a jsem rád, že můžu jít spát. A právě jsem někde četl, že jíst takhle před spaním není dobrý.

Takže jíst či nejíst něco po tréninku? :D

Díky moc,
Vasary

PS: S tím eshopem v pohodě, jen jsem na to koukal a chtěl jsem vás upozornit.

Honza
Tým FitYOU.cz

Příspěvek od Honza » sob črc 16, 2016 11:00 pm

Není zač :) . Aha, v tom případě už to jídlo po tréninku vážně nebude moc dobré řešení. Možná jenom nějaký gainer/protein (záleží, jestli Ti budou chybět spíš sacharidy nebo bílkoviny) po tom tréninku, jestli máš.

Jasně, ještě jednou díky za upozornění. :)
Time to shine. Time to work out!

Odpovědět