52 let, tělo bolí, začínám opět cvičit

Začínáte se cvičením? Zamiřte nejdříve sem!
Uživatelský avatar
Romis65
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 07, 2017 2:54 pm

52 let, tělo bolí, začínám opět cvičit

Příspěvek od Romis65 » ned kvě 07, 2017 3:27 pm

Ahoj chlapi, studuji vaše stránky a jsou pro mě podnětem pro cvíčo. Bude mi letos 52 let a před necelým rokem jsem se rozhodl, že začnu se svým tělem něco dělat, protože ty bolesti tu v zádíčkách, tu v ramenou a podobně mi začaly vadit. Zejména proto, že jsem byl vždy pohybově aktivní, krom několika posledních asi 20 let. Super postava a černý pás v karate už se asi nevrátí stejně jako výkop do výše 2m.
Jak jsem psal výše, skorem rok chodím na fitness k osobní trenérce, která mě super rozhýbala a mě cvičení začalo opět bavit a rozhodl jsem se vylepšit si postavu. Nechci být jako "Arnie", ale nějaké svalíky chci získat, proto jsem našel vaše stránky.
Hodlám postupně absolvovat všechny uvedené workouty. Momentálně jedu Prkennou výzvu, jsem ve 23. dni, myslím, že poslední sérii 150s asi nezvládnu - nevadí, upravím čas a napodruhá už to snad dám. Tolik moje stručné představení.
Jinak vaše stránky jsou bezva a pro mě dost dobrým vodítkem a za to moc děkuji.

RE: 52 let, tělo bolí, začínám opět cvičit

Od: FitYOU.cz

FitYOU.cz
 

Uživatelský avatar
Honza
Tým FitYOU.cz
Příspěvky: 161
Registrován: ned srp 31, 2014 9:30 pm

RE: Začátek - workouty, představení

Příspěvek od Honza » úte kvě 09, 2017 11:32 pm

Ahoj, blahopřeji k návratu k pohybu! :) Workouty ani na pořádné nabírání svalů zatím nemáme, ale k vylepšení postavy určitě poslouží.

Super, až ty workouty všechny vyzkoušíš, určitě bychom uvítali nějakou zpětnou vazbu (jestli to přineslo výsledky a podobně).

Děkuju i za Lukáše za pochvalu stránek. Snad si zase najdeme čas posunout web někam dál, každé podobné ocenění k tomu rozhodně motivuje. :)
Time to shine. Time to work out!

Odpovědět